Dnia 18 stycznia 2018 r. o godz. 18:10 rozpoczną się wywiadówki za I okres roku szkolnego 2017-2018.

Szanowni Rodzice!

 

Pierwsze w tym roku zebranie Rady Rodziców odbędzie się 18.01.2018 o godz. 17:00 w sali nr 2 przed zebraniem z wychowawcami.

W ubiegłym roku szkolnym zorganizowany został po raz szesnasty konkurs pod hasłem „Czy znasz swój region – Wielkopolskę?” i zaproponowano udział w nim kilkunastu poznańskim szkołom. W tym roku uczniowie naszego miasta będą mogli ponownie uczestniczyć w kolejnym, siedemnastym regionalnym konkursie wiedzy.

 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu, które dostępne są pod tym linkiem.

Anna Mrula

- 15 stycznia 2018; godz. 15.00; bilet 10 zł - Dzikie róże

Ewa, zamiast być pokorną oraz zadowoloną z siebie strażniczką domowego ogniska, niechcący rozpętuje emocjonalny pożar zagrażający całej okolicy. Wikła się w romans z młodym chłopakiem, ma na wychowaniu dwójkę dzieci i stara się wszystko „ogarniać”, podczas gdy jej mąż pracuje na co dzień w Norwegii. Prawem odwiecznego fatum samotnych i nieszczęśliwych nic nie może skończyć się dobrze (...) Karolina Dzieniszewska

 

Data i godzina rozpoczęcia egzaminu

Zbiórka maturzystów

Godzina odprawy dla komisji

Przedmiot,  poziom, czas trwania egzaminu

Miejsce egzaminu

Liczba piszących

Skład zespołów nadzorujących

4 STYCZNA

8.20

 

 

 

 

 

 

8.00

 

 

 

 

 

 

Język polski

PP - 170 min

 

9.00 - 11.50

 

 

hala sport.

 

 

 

 

 

 

166 osób

 

 

 

 

 

 

Filip  Reinholz - przewodniczący ZN

czwartek

Katarzyna Gibajło

09:00

Ewa Haber

 

Joanna Sulejewska

 

Ewa Dybowska (2-3 lekcja)

 

Agnieszka Filipiak (4-5 lekcja)

 

Alicja Bilicka-Jaranowska (4-5 lekcja)

4 STYCZNA

13.30

 

 

 

13.15

 

 

 

Biologia

hala sport.

 

 

 

 

58 osób

 

 

 

Jerzy Styskal - przewodniczący ZN

czwartek

PR - 180 min

Agata Skibska

14:00

 

Małgorzata Chabierska

 

14.00 - 17.00

Krzysztof Nowakowski

 

 

Hanna Dylewicz

5 STYCZNA

8.30

 

 

 

 

 

 

 

8.00

 

 

 

 

 

 

 

Matematyka

PP - 170 min

 

 

9.00 - 11.50

 

 

hala sport.

 

 

 

 

 

 

 

166 osób

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna  Gibajło - przewodniczący ZN

piątek

Ewa Haber

09:00

Joanna Sulejewska

 

Krzysztof Nowakowski (1-3 lekcja)

 

Kinga Mischke (1-3 lekcja)

 

Ireneusz Okoń (1-4 lekcja)

 

Agnieszka Filipiak (4-5 lekcja)

 

Alicja Bilicka-Jaranowska (4-5 lekcja)

5 STYCZNIA

13.30

 

 

 

13.15

 

 

Historia

hala sport.

 

 

37 osób

 

 

Łukasz  Raczkowski  - przewodniczący ZN

piątek

PR - 180 min

Jerzy Styskal

14.00

14.00 - 17.00

Małgorzata Dudek

 

 

Ewa Wąsik

                                               Uwaga!   Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.  jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I i II

8 STYCZNIA

8.30

 

 

 

 

 

8.00

 

 

 

 

 

Język angielski

PP - 120 minut

 

9.00 - 11.00

 

hala sport.

 

 

 

 

161 osób

 

 

 

 

 

Przemysław  Bandel - przewodniczący ZN

poniedziałek

Katarzyna Matuszak -  I lektor

09:00

Małgorzata Chabierska - II lektor

 

Marta Perlińska

 

Ewa Dybowska

 

Milena Jankowska

8 STYCZNIA

13.30

 

 

 

 

 

 

13.15

 

 

 

 

 

Język angielski

hala sport.

 

 

 

 

 

152 osoby

 

 

 

 

 

 

Anna Mrula  - przewodniczący ZN

poniedziałek

PR - 150 min

Małgorzata Woźniak - I lektor

14:00

 

Agata Skibska - II lektor

 

 

Zuzanna Pawlak

 

14.00 - 16.30

Filip Reinholz

 

 

Mieczysław Kulas

 

 

Łukasz Raczkowski

8 STYCZNIA

8.30

8.00

Język niemiecki

s. 110

2 osoby

 

Katarzyna Zawodni-Żychlińska - przewodniczący ZN

poniedziałek

PP - 120 minut

Piotr Berda

09:00

9.00 - 11.00

 

8 STYCZNIA

13.30

13.15

 

Język niemiecki

s. 110

5 osób

 

Paweł Kurczewski - przewodniczący ZN

poniedziałek

PR - 150 min

Krzysztof Nowakowski

14:00

14.00 - 16.30

ks. Marcin Ćmil

9 STYCZNIA

8.30

 

 

 

 

8.00

 

 

 

 

Język polski

AULA

 

 

 

61 osób

 

 

 

 

Małgorzata Dudek - przewodniczący ZN

wtorek

PR - 180

Urszula Ksenycz

09:00

 

Katarzyna Matuszak (1-3 lekcja)

 

9.00 - 12.00

Jolanta Błach (1-4 lekcja)

 

 

Małgorzata Chabierska (1-5 lekcja)

9 STYCZNIA

13.30

 

 

13.15

 

Chemia

AULA

 

 

52 osoby

 

 

Krzysztof  Nowakowski - przewodniczący ZN

wtorek

PR - 180 min

Jolanta Kiszka

14:00

14.00 - 17.00

Karolina Berej

10 STYCZNIA

8.30

 

 

 

8.00

 

 

 

Matematyka

AULA

 

 

 

60 osób

 

 

 

Ewa  Dybowska - przewodniczący ZN (1-4 lekcja)

środa

PR - 180

Łukasz Raczkowski (2-3 lekcja)

09:00

 

Przemysław  Bandel (3-4 lekcja)

 

9.00 - 12.00

Jerzy Sokół (1-3 lekcja)

 

 

dyr. Lucyna Woch (4-5 lekcja)