Odwiedziny na Oddziale Nefrologii i Kardiologii Pediatrycznej
- przez
- Admin
W dniu 20 grudnia uczniowie klasy 1G wraz z wychowawcą prof. Pawłem Kurczewskim udali się na Oddział Nefrologii i Kardiologii Pediatrycznej szpitala przy ul. Szpitalnej w Poznaniu.
Uczniowie za zebrane pieniądze kupili prezenty małym pacjentom kliniki, które wręczyli im osobiście podczas wizyty w szpitalu.
Życzenia Świąteczne
- przez
- Admin
Próbna matura 2019 - harmonogram
- przez
- Admin
Data i godzina rozpoczęcia egzaminu |
Zbiórka maturzystów |
Godzina odprawy dla komisji |
Przedmiot, poziom, czas trwania egzaminu
|
Miejsce egzaminu |
Liczba piszących |
Skład zespołów nadzorujących |
Podpis |
3 STYCZNIA czwartek 9.00
|
8.20 |
8.00 |
Język polski PP - 170 minut
9.00 - 11.50 |
hala sportowa |
189 osób |
Katarzyna Matuszak - przewodniczący ZN Katarzyna Gibajło Anna Wojtaszak Małgorzata Woźniak Ireneusz Okoń (1-2 lekcja) Anna Domaradzka (1-4 lekcja) Marta Bartczak (1-4 lekcja) Agata Skibska (3-5 lekcja) Małgorzata Chabierska (4-5 lekcja)
|
|
3 STYCZNIA czwartek 14.00
|
13.30 |
13.15 |
Biologia PR - 180 minut
14.00 - 17.00 |
hala sportowa |
55 osób |
Jerzy Styskal - przewodniczący ZN Ewa Haber Irena Promińska Filip Reinholz (po 7 lekcji)
|
|
4 STYCZNIA piątek 9.00
|
8.30 |
8.00 |
Matematyka PP - 170 minut
9.00 - 11.50 |
hala sportowa |
189 osób |
Katarzyna Gibajło - przewodniczący ZN Anna Wojtaszak Irena Promińska Mieczysław Kulas (1-5 lekcja) Małgorzata Woźniak (1-3 lekcja) Agata Skibska (2-4 lekcja) Kinga Mischke (1-2 lekcja) Przemysław Bandel (4-5 lekcja) Ireneusz Okoń (3-5 lekcja)
|
|
4 STYCZNIA piątek 14.00
|
13.30 |
13.15 |
Historia PR - 180 minut
14.00 - 17.00 |
hala sportowa |
41 osób |
Łukasz Raczkowski - przewodniczący ZN Jerzy Styskal Małgorzata Dudek Ewa Wąsik |
|
Uwaga! Poniedziałek, 7 stycznia 2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I i II |
|||||||
7 STYCZNIA poniedziałek 9.00
|
8.30 |
8.00 |
Język angielski PP - 120 minut
9.00 - 11.00 |
hala sportowa |
182 osoby |
Anna Mrula - przewodniczący ZN Katarzyna Matuszak - I lektor Małgorzata Chabierska - II lektor Marta Bartczak Ewa Dybowska Milena Jankowska Łukasz Raczkowski Anna Domaradzka o. Leonard - Piotr Bielecki
|
|
7 STYCZNIA poniedziałek 14.00
|
13.30 |
13.15 |
Język angielski PR - 150 minut
14.00 - 16.30
|
hala sportowa |
175 osób |
Przemysław Bandel - przewodniczący ZN Małgorzata Woźniak - I lektor Agata Skibska - II lektor Iga Naumiec Krzysztof Nowakowski Mieczysław Kulas Piotr Berda Kinga Mischke Michał Ratajczak
|
|
7 STYCZNIA poniedziałek 9.00
|
8.30 |
8.00 |
Język niemiecki PP - 120 minut 9.00 - 11.00 |
s. 110 |
6 osób |
Katarzyna Zawodni-Żychlińska – przew. ZN Karolina Berej ks. Marcin Ćmil |
|
8 STYCZNIA wtorek 9.00
|
8.30 |
8.00 |
Język polski PR – 180 minut
9.00 - 12.00 |
hala sportowa |
59 osób |
Katarzyna Gibajło - przewodniczący ZN Ewa Haber Urszula Ksenycz Małgorzata Dudek Ireneusz Okoń (3-4 lekcja)
|
|
8 STYCZNIA wtorek 14.00 |
13.30 |
13.15 |
Chemia PR - 180 minut 14.00 - 17.00 |
hala sportowa |
53 osoby |
Jerzy Styskal - przewodniczący ZN Anna Wojtaszak Piotr Mazurkiewicz ks. Michał Przybylski
|
|
9 STYCZNIA środa 9.00
|
8.30 |
8.00 |
Matematyka PR – 180 minut
9.00 - 12.00 |
hala sportowa |
86 osób |
Irena Promińska - przewodniczący ZN Ewa Haber Katarzyna Gibajło Michał Ratajczak (1-5 lekcja) Łukasz Raczkowski (po 2 lekcji) Anna Domaradzka (1-2 lekcja) Jerzy Sokół (1-2 lekcja) Małgorzata Woźniak (1-3 lekcja)
|
|
9 STYCZNIA środa 14.00 |
13.30 |
13.15 |
Wiedza o społeczeństwie PR - 180 minut 14.00 - 17.00 |
Aula |
2 osoby |
Urszula Ksenycz – przewodniczący ZN Anna Wojtaszak |
|
10 STYCZNIA czwartek 9.00 |
8.30 |
8.00 |
Geografia PR – 180 minut
9.00 - 12.00 |
Aula |
30 osób |
Irena Promińska - przewodniczący ZN Łukasz Raczkowski (1-4 lekcja) Anna Domaradzka (1-3 lekcja) Katarzyna Matuszak (1-2 lekcja)
|
|
10 STYCZNIA czwartek 14.00 |
13.30 |
13.15 |
Fizyka PR – 180 minut
14.00 - 17.00 |
Aula |
52 osoby |
Małgorzata Dudek – przewodniczący ZN Urszula Ksenycz Ewa Wąsik Mieczysław Kulas (po 7 lekcji)
|
|
11 STYCZNIA Piątek 9.00 |
8.30 |
8.15 |
Język niemiecki PR – 150 minut
9.00 - 11.30 |
s. 8 |
7 osób |
Jolanta Kiszka - przewodniczący ZN Paweł Kurczewski (1-2 lekcja) Marta Bartczak (1-3 lekcja)
|
|
Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Bukowskiej
- przez
- Admin
Grupa naszych uczniów w poniedziałek 17 grudnia była w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Bukowskiej, aby wspólnie z jego mieszkańcami dekorować pierniki i kolędować.
Wszystkim sprawiło to wielką radość!
Mecz matematyczny
- przez
- Admin
W dniu 19.12.2018 r. odbył się mecz matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie Marynki (w składzie: Julia Bartkowiak, Zuzanna Czech, Izabela Grochowska, Zofia Gołaska, Michał Romański (2F), Dominika Kałek, Aleksander Kuś, Stanisław Futymski, Tymoteusz Karwacki, Szymon Prochorski (3E)) oraz Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu. Nasza drużyna wygrała 25 : -4 i tym samym awansowała do półfinału Wielkopolskich Meczów Matematycznych, w którym zmierzymy się z reprezentacją II LO w Gnieźnie.
Gratulujemy!