Konkurs Know America 2017
- przez
- Dyrektor
Z radością informujemy o sukcesie dwóch uczennic klasy 2B w konkursie KNOW AMERICA 2017, zorganizowanym przez Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Amerykańską w Polsce.
Laureatką konkursu została Joanna Furmańczyk, a Anna Rucińska uzyskała tytuł finalistki. Obie wyróżnione uczennice wezmą udział w 3 - dniowym pobycie w Warszawie, podczas którego odbędzie się III - ogólnopolski etap konkursu.
Raz jeszcze gratulujemy i trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy!
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Projektów CULTURIADA
- przez
- Admin
Z radością informujemy, że podczas Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy i Projektów CULTURIADA Martyna Leszczyńska, uczennica klasy 2 D została Laureatką I miejsca w kategorii test wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych.
Natomiast Anna Stolecka z klasy 2 A otrzymała podczas konkursu wyróżnienie w kategorii parafraza obrazu inspirując się autoportretem Fridy Kahlo "Autoportret z cierniowym naszyjnikiem i kolibrem".
GRATULUJEMY!
10 marca 2017 r. - Drzwi otwarte w Marynce!
- przez
- Dyrektor
Wszystkich zainteresowanych kandydatów do szkoły i ich rodziców serdecznie zapraszamy na drzwi otwarte w "Marynce", które będą miały miejsce w piątek, 10 marca 2017 r. o godz. 17.00
XLI OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- przez
- Admin
Miło nam poinformować, że uczennica prof. Katarzyny Matuszak - Zuzanna Patryas z klasy IIIC zakwalifikowała się do finału XLI Olimpiady Języka Angielskiego, który odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2017 r. w Poznaniu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, Przedsiębiorczości oraz Geograficzna
- przez
- Admin
Miło nam poinformować o dotychczasowych osiągnięciach kilkorga uczennic i uczniów naszej szkoły.
1/ Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Zawody okręgowe:
- Jakub Antkowiak II A
- Adam Barszczewski II E
- Michał Malinowski I G
- Wojciech Rakowicz II E
Do zawodów centralnych zakwalifikował się Michał Malinowski
2/ Olimpiada Przedsiębiorczości
Do zawodów okręgowych zakwalifikował się Michał Malinowski
3/ Olimpiada Geograficzna
Zawody okręgowe:
Część pisemna
- Margareta Ohnsorge I G
- Patryk Rozynek I G
- Michalina Urbańska III G
Część ustna - Margareta Ohnsorge
Gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy kolejnych!