• Biologia z pasją - Jankowska Milena
  • Biologia z pasją - Mazurkiewicz Piotr
  • Biologiczne lekcje poza szkołą dla klasy 2D - Skrzypczak Hanna
  • DKF - Kino Muza - Dylewicz Hanna
  • Doświadczalne koło fizyczne dla 2E+2F - Reinholz Filip
  • Klub Debat Oxfordzkich Marynka - Dybowska Ewa
  • Koło fizyczne dla maturzystów z 3E - Reinholz Filip
  • Koło fizyczne dla maturzystów z 3F - Reinholz Filip
  • Koło geograficzne dla maturzystów - Mrula Anna
  • Koło języka łacińskiego - Gniadek Jolanta
  • Koło języka hiszpańskiego dla maturzystów - Bilicka Jaranowska Alicja
  • Koło literackie - Stefanowska Agnieszka
  • Koło literatury współczesnej - Kowalski Tomasz
  • Koło matematyczne - Berda Piotr
  • Koło matematyczne - Kulas Mieczysław
  • Koło olimpiad ekonomicznych. - Mrula Anna
  • Koło języka hiszpańskiego dla uczniów klas I - Bilicka Jaranowska Alicja
  • Kółko całkowe - Raczkowski Łukasz
  • Olimpijskie koło filozoficzne - Pawłowski Dariusz
  • Olimpijskie koło historyczne - Dybowska Ewa
  • Olimpijskie koło historyczne - Sokół Jerzy
  • Olimpijskie koło języka hiszpańskiego - Filipiak Agnieszka
  • Olimpijskie koło języka łacińskiego - Dębiak Król Agnieszka
  • Olimpijskie koło literaturoznawcze - Okoń Ireneusz
  • Olimpijskie koło literaturoznawcze - Błach Jolanta
  • Olimpijskie koło literaturoznawcze - Kowalski Tomasz
  • Zajęcia matematyczne dla 3B - Promińska Irena
  • Zajęcia dla miłośników sztuki - Wąsik Ewa
  • Zajęcia filmoznawcze - Okoń Ireneusz
  • Zajęcia matematyczne dla 1A+1C - Berda Piotr
  • Zajęcia matematyczne dla 1F - Berda Piotr
  • Zajęcia matematyczne dla 3C - Woch Lucyna
  • Zajęcia sportowe UKS Marynka - koszykówka - Milewski Przemysław
  • Zajęcia sportowe UKS Marynka - piłka nożna - Styskal Jerzy
  • Zajęcia sportowe UKS Marynka - piłka ręczna - Zawal Ireneusz
  • Zajęcia sportowe UKS Marynka - siatkówka - Styskal Jerzy
  • Zajęcia sportowe UKS Marynka siatkówka chł - Styskal Jerzy
  • Zajęcia z języka angielskiego dla 3C - Chabierska Małgorzata
  • Zajęcia z języka angielskiego dla 3E - Chabierska Małgorzata
  • Zajęcia z języka polskiego dla 2F+2G - Stefanowska Agnieszka
  • Zajęcia z kaligrafii - Nowak Janina