Język polski:

  • mgr Jolanta Błach
  • mgr Aneta Cierechowicz
  • dr Tomasz Kowalski
  • mgr Agnieszka Kuc
  • mgr Ireneusz Okoń

Język angielski:

  • mgr Anna Domaradzka
  • mgr Beata Gębarowska
  • mgr Izabela Kilon
  • mgr Katarzyna Matuszak
  • mgr Marzena Rosińska
  • mgr Agata Skibska

Język niemiecki:

  • mgr Paweł Kurczewski
  • mgr Katarzyna Zawodni Żychlińska

Język francuski:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Karolina Berej

Język hiszpański:

  • mgr Alicja Bilicka-Jaranowska
  • mgr Monika Rzepecka

Historia i Wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Przemysław Bandel
  • mgr Bogusława Hofa
  • dr Katarzyna Moskiewicz
  • mgr Jerzy Sokół - dyrektor szkoły

Informatyka:

  • mgr Piotr Berda
  • dr Przemysław Garsztka
  • mgr Grzegorz Telman
  • mgr Bożena Wieczerzycka

Matematyka:

  • mgr Piotr Berda
  • dr Mieczysław Kulas
  • dr Krzysztof Nowakowski
  • mgr Irena Promińska
  • mgr Łukasz Raczkowski
  • mgr Edyta Sidor - Banaszek

Fizyka:

  • dr Magdalena Pankowska
  • dr Anna Romaniuk
  • dr Filip Reinholz - wicedyrektor szkoły
  • mgr Paweł Saneluta

Chemia:

  • mgr Kinga Mischke
  • mgr Paweł Przybylski

Biologia:

  • mgr Milena Jankowska
  • mgr Hanna Skrzypczak

Geografia:

  • mgr Marzanna Kortus
  • mgr Anna Mrula

Przedsiębiorczość:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Paweł Kurczewski
  • mgr Anna Mrula

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Karolina Berej

Wychowanie Fizyczne:

  • mgr Katarzyna Gibajło
  • mgr Stella Justkowiak
  • mgr Mikołaj Kozubiński
  • mgr Jerzy Styskal

Religia:

  • ks. Tadeusz Baranowski
  • ks. dr Jarosław Okroy - o. Ambroży

Filozofia

  • mgr Dariusz Pawłowski

Architektura i sztuka

  • mgr Ewa Wąsik

Nauczyciel bibliotekarz:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Dariusz Pawłowski
  • mgr Ewa Wąsik

Psycholog:

  • mgr Małgorzata Dudek
  • dr Joanna Matejczuk

 

Klasa Wychowawca
1 A mgr Boguslawa Hofa
1 B mgr Jolanta Błach
1 C mgr Kinga Mischke
1 F mgr Katarzyna Zawodni-Żychlińska
1 G mgr Izabela Kilon

 

 

Klasa Wychowawca
2 A mgr Agnieszka Kuc
2 C mgr Paweł Kurczewski
2 D mgr Paweł Przybylski
2 F mgr Piotr Berda
1 I mgr Katarzyna Matuszak

 

 

Klasa Wychowawca
3 A mgr Przemysław Bandel
3 C dr Krzysztof Nowakowski
3 D mgr Milena Jankowska
3 E mgr Łukasz Raczkowski
3 F mgr Beata Gębarowska
3 H mgr Anna Mrula

 

 

Klasa Wychowawca
4 A mgr Ireneusz Okoń
4 C mgr Hanna Skrzypczak
4 F mgr Edyta Sidor - Banaszek
4 G mgr Anna Domaradzka