Język polski:

  • mgr Jolanta Błach
  • mgr Aneta Cierechowicz
  • mgr Hanna Dylewicz
  • dr Tomasz Kowalski
  • mgr Ireneusz Okoń
  • mgr Agnieszka Stefanowska

Język angielski:

  • mgr Małgorzata Chabierska
  • mgr Katarzyna Matuszak
  • mgr Zuzanna Pawlak
  • mgr Marta Perlińska
  • mgr Agata Skibska
  • mgr Małgorzata Woźniak

Język niemiecki:

  • mgr Paweł Kurczewski
  • mgr Katarzyna Zawodni Żychlińska

Język francuski:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Karolina Berej

Język hiszpański:

  • mgr Alicja Bilicka-Jaranowska
  • mgr Agnieszka Filipiak

Język łaciński:

  • mgr Jolanta Gniadek
  • mgr Agnieszka Dębiak-Król

Historia i Wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Przemysław Bandel
  • mgr Ewa Dybowska
  • mgr Jerzy Sokół-wicedyrektor szkoły

Informatyka:

  • mgr Grzegorz Telman
  • mgr Bożena Wieczerzycka

Matematyka:

  • mgr Piotr Berda
  • dr Mieczysław Kulas
  • dr Krzysztof Nowakowski
  • mgr Irena Promińska
  • mgr Łukasz Raczkowski
  • mgr Lucyna Woch - dyrektor szkoły

Fizyka:

  • dr Filip Reinholz
  • mgr Paweł Saneluta

Chemia:

  • mgr Kinga Mischke

Biologia:

  • mgr Milena Jankowska
  • mgr Piotr Mazurkiewicz
  • mgr Hanna Skrzypczak (doradca metodyczny)

Geografia:

  • mgr Anna Mrula

Przedsiębiorczość:

  • mgr Anna Mrula

Wiedza o kulturze:

  • mgr Janina Nowak

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Karolina Berej

Wychowanie Fizyczne:

  • mgr Katarzyna Gibajło
  • mgr Ewa Haber
  • mgr Jerzy Styskal
  • mgr Joanna Sulejewska

Religia:

  • ks. Piotr Bielecki - o. Leonard
  • ks. Marcin Ćmil
  • ks. Michał Przybylski

Nauczyciel bibliotekarz:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Ewa Wąsik
  • mgr Bożena Wieczerzycka

Psycholog:

  • mgr Małgorzata Dudek

Doradca zawodowy:

  • mgr Urszula Ksenycz

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • mgr Alina Zerbe

Etyka

  • mgr Dariusz Pawłowski
Klasa Wychowawca
I A mgr Przemysław Bandel
I B dr Krzysztof Nowakowski
I C mgr Piotr Mazurkiewicz
I D mgr Milena Jankowska
I F dr Filip Reinholz
I G mgr Anna Mrula

 

Klasa Wychowawca
II A mgr Jolanta Błach
II B mgr Ireneusz Okoń
II C mgr Kinga Mischke
II D mgr Bożena Wieczerzycka
II E mgr Katarzyna Zawodni-Żychlińska
II F mgr Marta Perlińska
II G mgr Irena Promińska

 

Klasa Wychowawca
III A mgr Agnieszka Filipiak
III B mgr Hanna Dylewicz
III C mgr Ewa Dybowska
III D mgr Agata Skibska
III E mgr Paweł Kurczewski
III F mgr Karolina Berej