Język polski:

  • mgr Jolanta Błach
  • mgr Aneta Cierechowicz
  • dr Tomasz Kowalski
  • mgr Agnieszka Kuc
  • mgr Ireneusz Okoń

Język angielski:

  • mgr Marta Bartczak
  • mgr Małgorzata Chabierska
  • mgr Anna Domaradzka
  • mgr Izabela Kilon
  • mgr Katarzyna Matuszak
  • mgr Marzena Rosińska
  • mgr Agata Skibska
  • mgr Małgorzata Woźniak

Język niemiecki:

  • mgr Paweł Kurczewski
  • mgr Katarzyna Zawodni Żychlińska

Język francuski:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Karolina Berej

Język hiszpański:

  • mgr Alicja Bilicka-Jaranowska
  • mgr Monika Rzepecka

Historia i Wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Przemysław Bandel
  • mgr Ewa Dybowska
  • dr Katarzyna Moskiewicz
  • mgr Jerzy Sokół - dyrektor szkoły

Informatyka:

  • dr Przemysław Garsztka
  • mgr Grzegorz Telman
  • mgr Bożena Wieczerzycka

Matematyka:

  • mgr Piotr Berda
  • dr Mieczysław Kulas
  • dr Krzysztof Nowakowski
  • mgr Łukasz Raczkowski
  • mgr Edyta Sidor - Banaszek

Fizyka:

  • dr Magdalena Pankowska
  • dr Anna Romaniuk
  • dr Filip Reinholz - wicedyrektor szkoły

Chemia:

  • mgr Kinga Mischke
  • mgr Paweł Przybylski

Biologia:

  • mgr Milena Jankowska
  • mgr Hanna Skrzypczak

Geografia:

  • mgr Marzanna Kortus
  • mgr Anna Mrula

Przedsiębiorczość:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Anna Mrula

Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Karolina Berej

Wychowanie Fizyczne:

  • mgr Katarzyna Gibajło
  • mgr Anna Kozubińska
  • mgr Jerzy Styskal
  • mgr Stella Tomaszewska

Religia:

  • ks. dr Jarosław Okroy - o. Ambroży
  • ks. Marcin Ćmil

Filozofia

  • mgr Dariusz Pawłowski

Architektura i sztuka

  • mgr Ewa Wąsik

Nauczyciel bibliotekarz:

  • mgr Jolanta Kiszka
  • mgr Dariusz Pawłowski
  • mgr Ewa Wąsik

Psycholog:

  • mgr Justyna Kuehn 

Doradca zawodowy:

  • mgr Urszula Ksenycz

Wychowanie do życia w rodzinie:

  • mgr Alina Zerbe

 

Klasa Wychowawca
1 A mgr Agnieszka Kuc
1 C mgr Paweł Kurczewski
1 D mgr Paweł Przybylski
1 F mgr Piotr Berda
1 I mgr Katarzyna Matuszak

 

Klasa Wychowawca
2 A mgr Przemysław Bandel
2 C dr Krzysztof Nowakowski
2 D mgr Milena Jankowska
2 E mgr Łukasz Raczkowski
2 F dr Anna Romaniuk
2 H dr Mieczysław Kulas

 

Klasa Wychowawca
p 3A mgr Ireneusz Okoń
p 3C mgr Hanna Skrzypczak
p 3F mgr Edyta Sidor - Banaszek
p 3G mgr Anna Domaradzka

 

Klasa Wychowawca
g 3A mgr Jolanta Błach
g 3C mgr Kinga Mischke
g 3F mgr Katarzyna Zawodni-Żychlińska
g 3G mgr Izabela Kilon