Miło nam poinformować, że do II etapu XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowały się następujące osoby:

- Filip Bogusławski

- Aleksandra Jańczak

- Eliza Król

- Marta Błotny

- Marta Kaczmarek

- Emilia Jędroszkowiak

- Filip Gnalicki

- Justyna Machaj

- Aureliusz Łojewski

- Sylwia Sobiło

- Honorata Naparty

- Karolina Gardyza

- Ewa Woźniak

Część etapu okręgowego odbędzie się 14 lutego (pisemna) oraz 7 marca (ustna).

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

W ubiegłym roku szkolnym zorganizowany został po raz trzynasty konkurs pod hasłem „Czy znasz swój region – Wielkopolskę?” i zaproponowano udział w nim kilkunastu poznańskim szkołom. W tym roku uczniowie naszego miasta będą mogli ponownie uczestniczyć w kolejnym, czternastym regionalnym konkursie wiedzy.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu, które dostępne są pod tym linkiem.

Anna Mrula

Miło nam poinformować, że do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowały się następujące osoby:

- Agata Grabarczyk

- Joanna Kotkowska

Część pisemna etapu okręgowego odbędzie się w poniedziałek 19 stycznia
o godz. 11:30 w Wyższej Szkole Języków Obcych, ul. 27 Grudnia 17/19, w sali nr 302.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

W związku z przystąpieniem szkoły do ogólnopolskiej "matury próbnej"  w grudniu 2014 r, nastąpiła korekta kalendarza szkolnego.

Zmiany dotyczą terminu i liczby dni wolnych oraz terminu rady klasyfikacyjnej za I semestr.

Rada pedagogiczna odbędzie się 20 stycznia 2015 r. o godz. 15:30, w sali nr 2,  tradycyjnie we wtorek.

Harmonogram matury próbnej 15, 16, 17, 18, 19  grudnia 2014 r.

Data

Dzień tygodnia

Zdawany przedmiot

Poziom

egzaminu

Miejsce

egzaminu

Godzina zbiórki maturzystów

Czas egzaminu

15 grudnia

poniedziałek

język polski

podstawowy

hala sportowa

7:20

8:00 – 10:50

16 grudnia

wtorek

matematyka

podstawowy

hala sportowa

7:20

8:00 – 10:50

17 grudnia

środa

język angielski

podstawowy

hala sportowa

7:30

8:00 – 10:00

język hiszpański

podstawowy

s. 201

7:30

8:00 – 10:00

język niemiecki

podstawowy

s. 200 bibliot.

7:30

8:00 – 10:00

18 grudnia

czwartek

biologia

rozszerzony

hala sportowa

7:20

8:00 – 11:00

historia

rozszerzony

hala sportowa

7:20

8:00 – 11:00

matematyka

rozszerzony

hala sportowa

7:20

8:00 – 11:00

język polski

rozszerzony

hala sportowa

13:00

13:30 - 16:30

chemia

rozszerzony

hala sportowa

13:00

13:30 - 16:30

fizyka

rozszerzony

hala sportowa

13:00

13:30 - 16:30

geografia

rozszerzony

hala sportowa

13:00

13:30 - 16:30

wos

rozszerzony

hala sportowa

13:00

13:30 - 16:30

19 grudnia

piątek

język angielski

rozszerzony

hala sportowa

7:30

8:00 – 10:30

język angielski

dwujęzyczny

s. 106

7:30

8:00 – 11:00

język hiszpański

rozszerzony

s. 200 bibliot.

7:30

8:00 – 10:30

język niemiecki

rozszerzony

s. 108

7:30

8:00 – 10:30